KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 7639292
nr 763 9292
Torsten Renqvist
(1924-2007), Sverige
Blyerts, Torsten Renqvist (1924-2007), 'Laban och ormen', signerad-60, 28x38
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 juni 2012
kl 19:43:39
100 kr
250 kr
Torsten Renqvist
Läs mer om Torsten Renqvist